Bahçe tipi kemirgen kovucu

sldr ismi
FALCON
Sepetiniz Boş
FALCON TİPLERİ
Ürün Bulucu
Ürünü Ara
Listele
Son Yorumlar

arızalanınca işe yaradığını anladım..

Video Galeri
Falcon Haşere Kovucu Cihazları
Fare kovucu cihazı arge Test Video
Çılgın meriç fare avcısı
falcon fuar standı
Farenin cihaz Karşısındaki tepkileri mutlaka izleyin
Yılan Kovucu (titreşim yazılımı)
FALCON SATINEL R20
Sn. Fatma Belgen Falcon Kullanıyor
Yılan kovucu montajı
Yollar ve dikenler sponsoruyuz.
Evimde kullandım
genel idare
Bahçe tipi kemirgen kovucu
Bahçe Tipi Fare Yılan Akrep Köstebek Kovucu 300 TL Yerine 250 TL! (Tüm Türkiye’ye Adrese Teslim Kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme imkanı)


KÖSTEBEK KOVUCU - FARE KOVUCU
YILAN KOVUCU - AKREP KOVUCU
BÖCEK KOVUCU


24 SAAT KORUMA !

 

(Köstebek, fare, yılan, danaburnu, tavşan, sincap, akrep kovucu)
 

1000 M2 ALANDA TÜM KEMİRGEN VE SÜRÜNGENLERE ETKİLİ GÜNEŞ ENERJİSİ İLE ÇALIŞAN BAHÇE TİPİ HAYVAN KOVUCU!
 

Ürünümüz Akrep, Yılan,köstebek,fare,danaburnu,kertenkele,solucan gibi tüm toprak altı ve toprak üstünde gezinen tüm kemirgen ve sürüngenlere karşı etili olup,bu zararlı hayvanları titeşimli ultrasonik sistemle kovar.

Titreşimli ultrasonik dalgalar toprak altına 36 m. ye kadar inebilmektedir.

Yazın ve kışın rahatlıkla kullanılabilen cihazın tamamı su geçirmez özelliktedir.

Cihazımız güneş enerjisi ile çalışmakta olup dahili pille devamlı çalışma süresi 4 aydır.

Her 15 saniyede bir ultrasonik dalgaları ve sismik vibrasyonları otomatik olarak yayarak,bu zarralı hayvanlardan taralamızı,bahçemizi korumamızı sağlar.

Etki alanı 1000 m2. dir.

 

Toprak altında sorun yoksa herhangi bir yerde de portatif olarak kullanılabilir.

Not: Köstebekler kış uykusuna yatmazlar.Kışın da faaliyetlerine devam ederler.
 

ÜRÜN TANITIMI 


 

ÜRÜN SAYISI SINIRLIDIR. TANITIM FİYATI ADET 250 TL DİR. YENİ PARTİ ÜRÜN FİYATI 350 TL OLARAK SATIŞA SUNULACAKTIR.
DİKKAT !! İLKBAHAR GELMEDEN SICAKLIKLAR ARTMADAN ÖNLEM ALMAKTA ACELE EDİNİZ.

 

GELEN İHBARLAR ÜZERİNE DEĞERLİ TÜKETİCİLERİMİZİ UYARIYORUZ  !!!!!!!
TAKLİTLERİNDEN SAKININ ;

PATENTLİ YAZILIMIYLA FALCON SATINEL R 20 CİHAZIMIZIN KÖSTEBEK KOVUCU TARZI BAHÇE AYDINLATMA TARZI BENZER ÜRÜNLERLE İLGİSİ YOKTUR. ÜRÜNLERİMİZİN ÜZERİNDE FALCON LOGOSUNA ÖZELLİKLE DİKKAT EDİNİZ... TAKLİT ÇİN MALI ÜRÜNLERE SAĞLIĞINIZI RİSKE ATMAYINIZ. SİTESİNDE HER ÜRÜNÜ SATIP KONUYA HAKİM OLMAYAN İNTERNET SATIŞ SİTELERİNE MUHATAP BULAMAYACAĞINIZ İŞLETMELERE ÖZELLİKLE DİKKAT EDİNİZ. 

Falcon Satınel R20
Güneş Enerji ile çalışan Yılan Fare Akrep Kovucu


YAŞANASI ÇEVRELER İÇİN FALCON PEST CONTROL
 
Korkusuz yılanları uzaklaştırmak için ; Cihaz etki alanına tehdit edici titreşimler gönderir.

Falcon R20 Yılan Kovucu askeriyeler, oteller, okullar, köpek Kulübeleri, Yazlıklar, tatil köyleri, çiftlikler, madencilik şirketleri, golf sahaları, kampçılar dağlık alanları, şantiyeler ve devlet daireleri çim alanları  tarafından başarıyla kullanılmaktadır.
Falcon R20 zehirli zehirsiz tüm yılanları(kertenkele ve tüm sürüngenler dahil) dogal yöntenlerle uzaklaştırmak için tasarlanmıştır. Bu caydırıcı cihaz türkiyede yaşıyan Kahverengi Yılanlar, Kırmızı karınlı Siyah Yılanlar, Tiger yılanlar, Copperheads, Taipans, Dugites gibi tüm zararlı yılanlar için üretilmiştir.
Yılanlar titreşimlere karşı son derece duyarlıdır. yılanlar duymaz ama  her türlü titreşimi algılarlar özellikle bir fare gördüklerinde çalının arkasına onu kapmak için sinsice gizlenirler.
Bu cihazı çocukların ve evcil hayvanların etrafında kullanmak oldukça güvenli olup  hehangi olumsuz bir işlevi yoktur.
40 metrelik bir dairelik bir çapta toprak boyunca titreşimler gönderir .  
 
SORUN ? = FARE YILAN AKREP VE HAŞERELER.
ÇÖZÜM : FALCON SATINEL R 20
İşte Falcon SATİNEL   R20        mükemmel buluş toprakta suni deprem etkisi
düşünün bir kere bizler en küçük depremde güvenli ortam ararız.. pekii sürüngenler kemirgenler nasıl hareket eder.. onlarda bizler gibi güvenli ortam ararlar , yazlık evlerde , Tarlada,serada, bağ bahçede, dere kenarlarındaki ev ve işletmeler, yılanların farelerin kaçışını seyredin Yılan akrep kertenkele çiyan hiç uğramasın , evinizin önünde rahatça kahvaltınızı yapın, garaj , ardiye ve kömürlüğünüzü fare ve yılanlardan koruyun. Falcon özel yazılımıyla toprakta oluşturduğu suni deprem etkisiyle yılanları ortamdan terketmeye zorlar anında uzaklaştırır. yaydığı özel ışık sistemiyle kemirgen ve sürüngenlerin vücut ısısını değiştirir nabız atışı değişen fare ve  yılanlar o ortamı hemen terkedecektir. Güneşten alan enerjisiyle bağımsız kablosuz dahili pille çalışan falcon satınel’i toprağa saplayın ve etkisini hissedin. Tüm açık alanlara uygulayın full kontrol sağlayın.
Yazlık evi olanlar, havuz kenarları, dere kenarı yerleşim yerleri, otel işletmecileri siz ve müşterilerinizin huzuru kaçmasın hemen arayın bu cihazların güçlü kalkanı sizleride korusun.
Cihazı taktım şimdi noolacak ! . Öncelikle dışardan içeriye fare yılan akrep haşere artık girmeyecek fare pisliği görmüyeceksin, Zehirle, kapanla uğraşmıycaksın, . Ölü haşere ve farelerle karşılaşmıycaksın ! . paranı boşa harcamıycaksın . sağlığında malında güvende olacak kısacası Rahat uyuyacaksın , Patateslerin ,narın, mısırın, soğanın , karpuzun, kavunun Fareler tarafından kemirilmiyecek Tarlanda fare deponda fare, Evin etrafında yılan fare akrep görmüyeceksin.. Falcon’laaa yedi yirmidört 365 gün kazanacaksın
 
 
Önerilen miktarlar
Normal bir yazlık ev için önünde havuz varsa havuz kenarına 1 adet ve evin açık 4 alanına birer tane ürün gereklidir. Acil önlem için ise evin ön ve arkasına 1 er tane cihaz zaruridir.

               YOĞUN İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER
1 AY İÇERİSİNDE 2500 ADET SATILAN FALCON SATINAL R20 ÜRÜNÜMÜZDEN ŞUAN STOKLARIMIZDA 460 ADET KALMIŞTIR. YENİ ÜRÜN İMALAT TEST AŞAMASI SONRASI ŞUBAT AYI İÇERİSİNDE STOKLARIMIZA GİRECEKTİR.


ÖNEMLİ: PİYASADA 60 TL- 150 TL ARASINDA SATILAN bAHÇE AYDINLATMASI İÇİN KULLANILAN YEŞİL RENKLİ ÇİN MALI KÖSTEBEK KOVULAR, İLE KARIŞTIRILMAMASI RİCA OLUNUR. YILANLAR CİDDİYE ALINMASI GEREKEN VARLIKLARDIR.


 

FALCON STARPEST TANITIM
Kampanyalı Ürünler
-90 TL
isim
240 TL
150 TL
177 TL KDV DAHİL Fiyatıdır.
-70 TL
isim
490 TL
420 TL
495.6 TL KDV DAHİL Fiyatıdır.
-50 TL
isim
600 TL
550 TL
649 TL KDV DAHİL Fiyatıdır.
-100 TL
isim
600 TL
500 TL
590 TL KDV DAHİL Fiyatıdır.
-150 TL
isim
1250 TL
1100 TL
1298 TL KDV DAHİL Fiyatıdır.
-200 TL
isim
1400 TL
1200 TL
1416 TL KDV DAHİL Fiyatıdır.
-200 TL
isim
2000 TL
1800 TL
2124 TL KDV DAHİL Fiyatıdır.
-30 TL
isim
200 TL
170 TL
200.6 TL KDV DAHİL Fiyatıdır.
-300 TL
isim
1200 TL
900 TL
1062 TL KDV DAHİL Fiyatıdır.
-100 TL
isim
900 TL
800 TL
944 TL KDV DAHİL Fiyatıdır.
-100 TL
isim
550 TL
450 TL
531 TL KDV DAHİL Fiyatıdır.
e-Bülten
canlı destek
Anket
    Bizi Nereden Buldunuz?
Etiket Bulutu

böcek ısırması akrep KOVUCU YILAN KOVUCUfare kovucu ultrasonik cihazlar repeller fare zehiri böcek falcon elektronik pest kontrol fare pest repeller En Etkili Fare kovucu   akrep KOVUCU  YILAN KOVUCU fare savar ultrasonik cihazlar repeller fare zehiri böcek falcon elektronik pest control  fare  sıçan jardın pest repeller fare kovucu fiyatları ile ilgili aramalar fare kovucu cihaz fare kovucu ses fare kovucu ürünleri fare kovucu ilanları ultrasonik haşere kovucu fare kovucu cihaz fiyatları   fare kovucu fiyatı ultrasonik  fare kovucufare kovucular ile ilgili aramalar haşere kovucular manyetik fare kovucu fare kovucu fiyat elektrikli fare kovucu pilli fare kovucu fare kovucu  ultrasonik fare kovucu fare kovucu cihazlar 

MERKEZ / ÜRETİM: Doğanay mah. 9106/2 sokak No: 11 A Yeşilyurt İZMİR TEL : SATIŞ 1 :+90 232 261 63 35(pbx) - SATIŞ 2: +90 232 261 25 45 - GSM : +90 532 488 68 62

SHOWROOM 1 İSTANBUL: Havan sk. No:3 YEŞİLKÖY TEL : +90 212 662 11 62(pbx) - GSM : +90 532 488 68 62

Yandex.Metrica