Kurumsal

sldr ismi
FALCON
Sepetiniz Boş
FALCON TİPLERİ
Ürün Bulucu
Ürünü Ara
Listele
Son Yorumlar

arızalanınca işe yaradığını anladım..

Video Galeri
Falcon Haşere Kovucu Cihazları
Fare kovucu cihazı arge Test Video
Çılgın meriç fare avcısı
falcon fuar standı
Farenin cihaz Karşısındaki tepkileri mutlaka izleyin
Yılan Kovucu (titreşim yazılımı)
FALCON SATINEL R20
Sn. Fatma Belgen Falcon Kullanıyor
Yılan kovucu montajı
Yollar ve dikenler sponsoruyuz.
Evimde kullandım
genel idare
Kurumsal
HAKKIMIZDA

UZMANIN MESAJI

ÜRÜçN GARANTİ / İADE PROSEDÜRÜ

 

1)  HAKKIMIZDA

      Kurulduğumuz günden bu yana hedefimiz müşteri tatminini sınırsız olarak sağlamak oldu.Bu günde bunu en iyi şekilde sağlamaya çalışıyoruz.
Amacımız en iyi kalite ve hizmeti sunmakla beraber siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

     Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız; TOPLAM KALİTE ANLAYIŞI`na sadık kalarak, bir çok sektörün ve önde gelen büyük firmalar tarafından tercih edilmekle olan üstün nitelikli, kaliteli ve sertifikalı ürünlerin tamamını bünyesindeki tecrübeli satış elemanları, personeli ve müşteri temsilcileri vasıtası ile satış sonrası hizmette sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde ekonomik çözümler üretilmesinde ve malzemenin tarafınıza en hızlı şekilde ulaştırılması konusunda tüm enerjisi ile çalışmaktadır..

    Kurumsal Servisler alanındaki planlarımız doğrultusunda 2000 yılının ilk çeyreğinde elektronik haşere kontrol teknolojileri satış ve teknik desteğine başlayan firmamız tüm kurumsal kimliğini yenileyerek siz müşterilerimizin karşısına yeni yüzü ve yeni yapısı ile hizmetlerine devam etmektedir.

    2000 yılı içerisinde sadece teknik ekibimizin tecrübelerini kullanarak sunmaya başladığımız servislerimizi bugün satış, muhasebe, teknik gibi departmanlara ayırarak büyüyen müşteri portföyümüze daha sağlıklı hizmet verebilmek için kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.

     Hizmetlerimizi müşterilerimizden gelen istekler doğrultusunda sorunsuz bir mekanizma ile sunabilmek için daima gelişmekte olup, sektörümüzde Türkiye sınırları içerisinde olan her noktaya hizmet ve ürün sunabilen sayılı firmalar arasına yerimizi almış bulunmaktayız.

     internet üzerinden elektronik kovucular ürünlerinde geniş hizmet yelpazemizi ve Teknik hizmetlerimizi sitemizden inceleyerek diğer firmalarla karşılaştırabilirsiniz.


FALCON PEST CONTROL | Elektronik Haşere Kovucu Sistemleri

2)  UZMANIN MESAJI

Web sitemize zevk için girmediğinizden eminiz muhakkak kısa bir süre önce istemediğiniz bazı misafirler ile karşılaştınız, kendiniz uzaklaştırmayı denemişsinizdir fakat hala içiniz rahat değil sanırım.

madem sitemize girdiniz, sorununuza en kestirme ve kalıcı çözüm için çalışalım. profesyonel bir şirketle karşı karşıyasınız sonuca ulaşmak açısından yönlendirmemizi asla ukalalık olarak algılamayın lütfen... sorununuzu   ultrasonik ses frekansı çıkaran elektronik sistemle çözüyoz. . Ekolojik dengeyi bozmadan öldürmeden sadece uzaklaştırıyoruz..

izmir içinde iseniz size keşif montaj konusunda uygulama yapabiliriz. izmir dışında iseniz cihazlarımızın gönderimini ve nasıl çalıştıracağınız konusunda yardımcı olup gönderir ücretini de dilerseniz kapıda ups-aras-yurtiçi-ptt  garantisi ile kredi kartı veya nakit istediğiniz şekilde ödersiniz. unutmayın bu sitede her konuda güvendesiniz.

3)   ÜRÜN GARANTİ / İADE PROSEDÜRÜ

Online Satış Sitesinde satılan bütün ürünler en az 2(iki) yıl ithalatçı-üretici firma garantisi altındadır. Web sitemizdeki ürün detay bilgisinden yararlanarak o ürüne ait garanti süresinin ne kadar olduğunu görebilirsiniz. ithal Hiç bir ürün FALCON ' un kendi garantisi altında değildir. FALCON ' un yükümlülüğü; müşterilerimiz adına ürünlerin ithalatçı - üretici firma tarafındaki garanti takibinin yapılmasıdır.

Ürünü bize göndermek yerine doğrudan yetkili servise göndermeniz size garanti dönüş sürecinin kısalması ile daha fazla zaman kazandıracaktır. Bazı markalar; ürünlerine yerinde servis hizmeti verdikleri için bu kontrolü yapmanız önemlidir.

Eğer ürününüz için yetkili servis yok ise faturanızın bir kopyası ve ürün aparatları ile beraber "510 sk. no:61/a üçyol/izmir" adresimize kargo ile gönderebilirsiniz.Arızalı ürünlerinizi anlaşmalı olduğumuz lojistik partnerımız " SÜRAT KARGO VEYA PTT KARGO" ile indirimli gönderebilirsiniz. 

Eğer arızalanan ürününüzü satış mağazamızdan satın almış iseniz (web sitemiz hariç) , arızalı ürününüzü mağazamıza, faturanızla ve ürün aparatları ile beraber getirerek yada kargo ile göndererek arıza sürecini başlatabilirsiniz. Yerinde garanti hizmeti alan ürünler için bizimle veya doğrudan yetkili servisle irtibata geçebilirsiniz.
 

ÜRÜN İADE PROSEDÜRÜ

Satın aldığınız ürün ya da ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliği bozulmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

Ambalajı açılmış, kullanılmış,denenmiş, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesikesinlikle kabul edilmez.

İade, orjinal ambalaj ve içeriği ile yapılmalıdır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi konumunda ürün iade alınamaz ve bedeli iade edilemez.

İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

İadesi yapılacak olan ürünler, FALCON'un çalıştığı kargo şirketleri tarafından bize ulaştırılmalıdır. Hasarlı veya arızalı ürünlerle ilgili, teslimat tarihinden sonra ilk 7 gün içerisinde yapılacak inceleme ve onay neticesinde tüketiciye gerekli bilgi e-mail yada telefon yoluyla verilecektir


FALCON STARPEST TANITIM
Kampanyalı Ürünler
-90 TL
isim
240 TL
150 TL
177 TL KDV DAHİL Fiyatıdır.
-70 TL
isim
490 TL
420 TL
495.6 TL KDV DAHİL Fiyatıdır.
-50 TL
isim
600 TL
550 TL
649 TL KDV DAHİL Fiyatıdır.
-100 TL
isim
600 TL
500 TL
590 TL KDV DAHİL Fiyatıdır.
-150 TL
isim
1250 TL
1100 TL
1298 TL KDV DAHİL Fiyatıdır.
-200 TL
isim
1400 TL
1200 TL
1416 TL KDV DAHİL Fiyatıdır.
-200 TL
isim
2000 TL
1800 TL
2124 TL KDV DAHİL Fiyatıdır.
-30 TL
isim
200 TL
170 TL
200.6 TL KDV DAHİL Fiyatıdır.
-300 TL
isim
1200 TL
900 TL
1062 TL KDV DAHİL Fiyatıdır.
-100 TL
isim
900 TL
800 TL
944 TL KDV DAHİL Fiyatıdır.
-100 TL
isim
550 TL
450 TL
531 TL KDV DAHİL Fiyatıdır.
e-Bülten
canlı destek
Anket
    Bizi Nereden Buldunuz?
Etiket Bulutu

böcek ısırması akrep KOVUCU YILAN KOVUCUfare kovucu ultrasonik cihazlar repeller fare zehiri böcek falcon elektronik pest kontrol fare pest repeller En Etkili Fare kovucu   akrep KOVUCU  YILAN KOVUCU fare savar ultrasonik cihazlar repeller fare zehiri böcek falcon elektronik pest control  fare  sıçan jardın pest repeller fare kovucu fiyatları ile ilgili aramalar fare kovucu cihaz fare kovucu ses fare kovucu ürünleri fare kovucu ilanları ultrasonik haşere kovucu fare kovucu cihaz fiyatları   fare kovucu fiyatı ultrasonik  fare kovucufare kovucular ile ilgili aramalar haşere kovucular manyetik fare kovucu fare kovucu fiyat elektrikli fare kovucu pilli fare kovucu fare kovucu  ultrasonik fare kovucu fare kovucu cihazlar 

MERKEZ / ÜRETİM: Doğanay mah. 9106/2 sokak No: 11 A Yeşilyurt İZMİR TEL : SATIŞ 1 :+90 232 261 63 35(pbx) - SATIŞ 2: +90 232 261 25 45 - GSM : +90 532 488 68 62

SHOWROOM 1 İSTANBUL: Havan sk. No:3 YEŞİLKÖY TEL : +90 212 662 11 62(pbx) - GSM : +90 532 488 68 62

Yandex.Metrica