GS 245

sldr ismi
FALCON
Sepetiniz Boş
FALCON TİPLERİ
Ürün Bulucu
Ürünü Ara
Listele
Son Yorumlar

arızalanınca işe yaradığını anladım..

Video Galeri
Falcon Haşere Kovucu Cihazları
Fare kovucu cihazı arge Test Video
Çılgın meriç fare avcısı
falcon fuar standı
Farenin cihaz Karşısındaki tepkileri mutlaka izleyin
Yılan Kovucu (titreşim yazılımı)
FALCON SATINEL R20
Sn. Fatma Belgen Falcon Kullanıyor
Yılan kovucu montajı
Yollar ve dikenler sponsoruyuz.
Evimde kullandım
genel idare
GS 245 - ELEKTRİKLİ PİLLİ 500 M2 ETKİLİ

GS 245

420 TL indirimli fiyat
490 TL
Garanti Süresi : 2 Yıl Yıl
Etki Alanı : 0 - 3 m2
Etkilediği Türler : Fare,Kara Fatma,Kedi Köpek,Kene,Kertenkele,Yılan,domuz,Köstebek,hamam böceği,Kalorifer böceği,Akrep,Çıyan,süleymancık,böcek,cardın,Keler,sıçan,cardın,
Kullanım Alanları : Kullanım Alanları : Müstakil Ev, Apartman Dairesi, Dublex, Triplex, Ofis, Kapalı Fabrika, Açık Alan, Arazi, Havuz Çevresi, Sera, Havuzlu Yazlık Ev, De

Yanında Önerdiklerimiz


FALCON GS 245 MULTİFONKSİYONEL
  AÇIK VE KAPALI ALAN' da  500 M2 ye kadar ETKİLİ
FARE AKREP YILAN SANSAR GELİNCİK
KEDİ KÖPEK
'' YENİ ÖZELLİK ''      ELEKTRİK KESİNTİSİNDE DAHİLİ PİLLERİYLE KESİNTİSİZ ÇALIŞMA
 
DİLERSENİZ GÜNEŞ ENERJİSİ, PİL VEYA ADAPTÖR İLE 365 GÜN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞMA
ULTRASONİC - FLASH ÖZELLİĞİYLE GECE GÜNDÜZ ÇALIŞMA
40 TL LİK ŞARZLI PİLLER FİYATA DAHİLDİR.
 
Geniş ve açık alanların kontrolü, dar kapalı alanlara göre daha zordur. Özellikle tarla, bahçe gibi yeşillik ve besin bulunan alanlar, çoğu zaman aç kalan vahşi ya da zararlı hayvanların beslenip barınabileceği yerler konumundadır. Bu tarz alanların korunmasında Falcon Gs Multifonksiyonel cihazına güvenebilirsiniz.
 
Falcon Gs Multifonksiyonel yılan, kertenkele, kene gibi küçük canlılarının korunmak istenen alandan uzaklaşmasını sağladığı gibi  fare, gelincik, sincap, sansar gibi daha büyük boyutlardaki canlıların da o ortamdan uzak durmasını sağlamaktadır. Domuz ayı gibi daha büyük boyutlarda ve daha vahşi yapıda olan canlılardan korunmak amacı ile de kullanılan bu cihazı tarlanızın her hangi bir yerine toprağa saplayarak ya da bahçenizdeki ağaçlardan birinin üzerine monte ederek kurabilirsiniz.
 
Otomatik frekans tarama özelliği ve yağmur geçirmeyen yapısı ile uzun yıllar kullanabileceğiniz Falcon Gs Multifonksiyonel ile doğa ile iç içe ve güvenle 
yaşayabilirsiniz. Her yıl özenerek ekip biçtiğiniz tarlalarınız, severek temizleyip suladığınız bahçeleriniz bu cihaz ile yabani hayvanlara karşı güvenle korunmaktadır.
 
Güneş enerjisi, pil ve adaptör ile çalışan Falcon Gs Multifonksiyonel cihaz,  kapalı alanlarda ise adaptör ile  kesintisiz olarak çalışır Açık alanlarda 500m2`lik geniş etki alanına sahip olan bu mükemmel cihaz güçlü frekans ve ışık gücü ile gündüz olduğu kadar gece de her boyuttan yabani hayvanın etki alanına girmesini engellemektedir.  
Sadece tek bir cihaz ile en küçük boyuttaki zararsız canlıdan en büyük zararlı canlıya kadar değişik pek çok çeşitte canlının size ait olan alana girmesini engellemek istiyorsanız, bu konuda Falcon Gs Multifonksiyonel`e güvenebilirsiniz. Güvenle sebze meyve yetiştirmek, çiçeklerle dolu bahçeler yaratmak için bu alanlara zarar verebilecek en küçük canlılara bile taviz vermemeli, hemen gereken önemli almasınız. 
Eğer problem daha küçükken gerekli önlemler alınmazsa giderek daha da büyüyüp hem yaşam alanınızı hem de sizi tehlike altına sokacak durumlara kadar ilerleyebilir.
 
Bu nedenle geniş ve açık alanlarda hiçbir şey olmasa bile baştan önlem alıp böcek ve yabani hayvan kovucu cihazlar yerleştirilmelidir.
FALCON GS 245 MULTİFONKSİYONEL
 
1 - Arkasındaki pil yuvası çıkarın; 3 x AA boyutlu şarj edilebilir pilleri takın ve ardından pil bölmesini kapatın.
2- Ürünü korumak istediğiniz alana konuşlandırın ( Örneğin çiçeklerin arasına yada duvara karşı)
3 - Üst güneş panelinin  mümkün olduğunca uzun süre güneş alabileceği bir yerde olması gerektiğini unutmayın.
4- eğer ürünün alt kısmındaki aliminyum prob u toprağa sabitlemek istiyorsanız dikkatlice sabitleyiniz ( bkz şekil 1) ürünün üst kısmının topraktan 12 cm. yukarıda olmasına dikkat ediniz. (bkz şekil 2) ürünün zarar görmemesi için size tavsiyemiz önce toprağa bir delik açın ardından ürünü toprağa yerleştirin.
5 –  ürün toprağın içine monte edilebilineceği gibi duvara montaj yada düz bir yüzey üzerine üzerinde doğrudan üst kısmını konabilir.
TEKNİK ÖZELLİKLER
Kızılötesi sensör açısı     : 110 derece
Algılama aralığı                 : hayvanlar büyüklüğüne bağlı olarak 8-20 metre (büyük boy, büyük aralık)
Güç kaynağı                       : güneş enerjisi +3 x AA boy şarj edilebilir pil veya 9 V 200 mA adaptör.
           Eğer adaptör takılı kalırsa cihaz kesintisiz çalışmaya devam edecektir. Ancak pır sensörü çalışmaz
Kırmızı LED                         : ünitenin aktif olduğunu gösterir.
 
PİL HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER
  1. Eğer yeni şarj edilebilir pil aldıysanız yada ürünün kendi içinde bulunan pilleri uzun zaman (bir aydan fazla) kullanılmadıysa boşalacaktır. Böyle durumlarda ürünün normal randımanına gelmesi için ürünü 3-5 defa şarj ediniz.
  2. Eğer ürünü şarj ettiğinizde piller çok kısa bir süre içerisinde tamamen doluyorsa, pilleriniz yenisi ile değiştiriniz.
  3.  Eğer piller uzun süre kullanılmadıysa, 3 adet   1.2 V AA boyundaki  şarj edilebilir ( NiCad Ni-MH)  pillerle değiştirin.  Kaliteli pil kullanımı cihazin daha randımanlı çalışmasını sağlayacaktır.
  4. Lütfen kullanmadığınız atık pilleri elektirik ve elektronik cihazlar için kurulmuş geri dönüşüm merkezine atınız.
 
UYARI
  1. PIR  sensörün  önünün açık olmasına dikkat ediniz.
  2. Cihazınızı su ve sabunla birlikte nemli bir bezle temizleyiniz.  Sert ve aşındırıcı kimyasalları kullanmak cihazınıza zarar verebilir.
 
KULLANICI BİLGİLENDİRME
FALCON GS MULTIFONKSİYONEL  ürününü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.  Gelecekte gerekli olması durumunda kılavuzu saklayınız. Ürünün pilleri yukarısındaki güneş panelinden şarj olmaktadır. Cihaz tam olarak şarj olduktan sonra çalışır. Pasif olan kızıl ötesi PIR sensör hareket taramaktadır. Ultrasonic sesleri yayan hoperlör çıkarttığı sesle etraftaki hayvanları rahat eder ve hızla bulundukları ortamı terk etmelerinisağlar.
ÇALIŞMA SİSTEMİ
İstenmeyen zararlılar PIR sensörünün etki alanına girdiğinde pır sensörü etkisini ultrasonic sesler yayarak zararlıların kendilerini rahatsız etmelerini ve ardından bulundukları ortamı terk etmelerini sağlayacaktır.
Güçlü LED flash zararlıların cihazın etki alanına girdiği anda çalışmaya başlar ve çıkan güçlü ışık sayesinde istenmeyen zararlılar çıkan bu ışıktan korkup hızlıca kaçarlar.
KURULUM
Duyarlılık düğmesi : ( sol ) : cihazın etkisini arttırmak için düğmeyi saat yönünde çevirerek  duyarlılığı arttırabilirsiniz.
Frekans düğmesi : (sağ) : frekansı kontrol eden düğmedir. Düğmeyi saat yönüne çevirerek frekansı arttırabilirsiniz.

Frekans düğmesi konumları :
1.13.5 MHZ -19.5 MHZ fare, sıçan tilki, sansar vb.
2.
19.5 MHZ -24.5 MHZ  KEDİ, KÖPEK CAYDIRICI 
3.
24.5 MHZ -45.5 MHZ yarasa, kuş, fare akrep, yılan, kemirgenle vb
4.
güçlü LED flash domuz rakun sansar vb zararlılarda etkilidir.
FALCON STARPEST TANITIM
Kampanyalı Ürünler
-90 TL
isim
240 TL
150 TL
177 TL KDV DAHİL Fiyatıdır.
-70 TL
isim
490 TL
420 TL
495.6 TL KDV DAHİL Fiyatıdır.
-50 TL
isim
600 TL
550 TL
649 TL KDV DAHİL Fiyatıdır.
-100 TL
isim
600 TL
500 TL
590 TL KDV DAHİL Fiyatıdır.
-150 TL
isim
1250 TL
1100 TL
1298 TL KDV DAHİL Fiyatıdır.
-200 TL
isim
1400 TL
1200 TL
1416 TL KDV DAHİL Fiyatıdır.
-200 TL
isim
2000 TL
1800 TL
2124 TL KDV DAHİL Fiyatıdır.
-30 TL
isim
200 TL
170 TL
200.6 TL KDV DAHİL Fiyatıdır.
-300 TL
isim
1200 TL
900 TL
1062 TL KDV DAHİL Fiyatıdır.
-100 TL
isim
900 TL
800 TL
944 TL KDV DAHİL Fiyatıdır.
-100 TL
isim
550 TL
450 TL
531 TL KDV DAHİL Fiyatıdır.
e-Bülten
canlı destek
Anket
    Bizi Nereden Buldunuz?
Etiket Bulutu

böcek ısırması akrep KOVUCU YILAN KOVUCUfare kovucu ultrasonik cihazlar repeller fare zehiri böcek falcon elektronik pest kontrol fare pest repeller En Etkili Fare kovucu   akrep KOVUCU  YILAN KOVUCU fare savar ultrasonik cihazlar repeller fare zehiri böcek falcon elektronik pest control  fare  sıçan jardın pest repeller fare kovucu fiyatları ile ilgili aramalar fare kovucu cihaz fare kovucu ses fare kovucu ürünleri fare kovucu ilanları ultrasonik haşere kovucu fare kovucu cihaz fiyatları   fare kovucu fiyatı ultrasonik  fare kovucufare kovucular ile ilgili aramalar haşere kovucular manyetik fare kovucu fare kovucu fiyat elektrikli fare kovucu pilli fare kovucu fare kovucu  ultrasonik fare kovucu fare kovucu cihazlar 

MERKEZ / ÜRETİM: Doğanay mah. 9106/2 sokak No: 11 A Yeşilyurt İZMİR TEL : SATIŞ 1 :+90 232 261 63 35(pbx) - SATIŞ 2: +90 232 261 25 45 - GSM : +90 532 488 68 62

SHOWROOM 1 İSTANBUL: Havan sk. No:3 YEŞİLKÖY TEL : +90 212 662 11 62(pbx) - GSM : +90 532 488 68 62

Yandex.Metrica